جراحی زیبایی لثه

یکی از جذاب ترین موارد در چهره تمام افراد، لبخند زیبا می باشد . گاهی ممکن است در هنگام خندیدن بخشی از لثه شها نمایان شود و این مورد باعث کاهی اعتماد بنفس و کاهش جذابیت در لبخند شما می گردد . اما این مشکل به راحتی قابل حل می باشد و می توان با جراحی زیبایی لثه اقدام به رفع آن نمود . اما این جراحی به چه صورت انجام می شود ؟ هر کدام از روش های آن به چه دلیل صورت می گیرد ؟

جراحی زیبایی لثه

جراحی زیبایی لثه

جراحی زیبایی لثه

یکی از روش های افزایش زیبایی در لبخند، انجام جراحی لثه و رفع مشکلات آن می باشد . در این روش فرم لثه ها، استخوان از بین رفته، رباط لثه و … ترمیم و بازسازی می شود .

با استفاده از جراحی لثه می توان ناهنجاری های موجود در آن را رفع نمود، بیماری های دهان و دندان را برطرف کرده و یک فضای بهتری برای رعایت بهداشت دهان و دندان ایجاد نمایید .

انواع روش های جراحی زیبایی لثه

جراحی فلپ لثه

این جراحی به چند علت انجام می شود . طی این جراحی یک شکاف به بررسی بافت عمومی می پردازد و باعث تمیز کردن ریشه دندان می شود . از جراحی فلپ لثه به منظور ترمیم دندان ها و یا بازسازی نمودن آن نیز استفاده می شود . در این روش از بخیه استفاده می شود که نیاز به کشیدن دندان ندارد و بعد از مدتی خود جذب می شود .

پیوند استخوان

از موارد مورد استفاده در جراحی لثه می توان به پیوند استخوان اشاره نمود، در این روش با استفادهد از برخی مواد پرکننده و یا پیوند استهوان اقدام به ترمیم دندان می نمایند .

افزایش طول تاج دندان

یکی از مهم ترین موارد جراحی زیبایی لثه در جراحی افزایش طول تاج دندان می باشد . این روش باعث افزایش اعتماد بنفس و زیبایی در دندان ها می شود . در طی این جراحی بخشی از بافت لثه به طور کامل برداشته می شود .

عمل جراحی پیوند لثه

در صورتی که بافت لثه تحلیل رفته باشد از این روش استفاده می شود. این مشکل به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد که مهم ترین آن بیماری و یا التهاب لثه می باشد .

لیفت سینوس

از دیگر روش های جراحی زیبایی لثه می توان به کاشت دندان اشاره نمود . این روش هب منظور برطرف کردن مشکل دندان از دست رفته استفاده می شود . برخی از افراد ممکن است استخوان کافی برای انجام کاشت دندان نداشته باشند، به همین علت لیفت سینوس در روش سینوس فک بالا آن ها جراحی استخوان انجام می شود و بعد از مدتی از ایمپلنت دندان استفاده می شود .

نمونه برداری از بافت لثه

برای بررسی بیشتر در مواردی که ضایعات مشکوک وجود دارد، ممکن است دندانپزشک بخشی از بافت لثه را برای انجام آزمایش ارسال کند .

لیزر درمانی

در هنگامی که بافت لثه دچار التهاب شده باشد می توان از جراحی لثه با لیزر به منظور رفع آلودگی ها استفاده نمود .

برای انجام جراحی زیبایی لثه بهتر است به یک دندانپزشک ماهر و با تجربه مراجعه نمایید تا با دقت بالا اقدام به انجام جراحی کند .

   راه های ارتباطی با دکتر سعید میرزایی بهترین دندانپزشک تهران

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۲۶۲۱۹۲ – ۴۴۳۳۹۶۷۳

پیج اینستاگرام دکتر سعید میرزایی

   نتیجه گیری

برای رفع مشکلات لثه، ترمیم دندان و … می توان از جراحی زیبایی لثه استفاده نمود . این جراحی به چند روش انجام می شود و انتخاب روش مناسب به نظر دندانپزشک شما بستگی دارد . برای بررسی های دقیق تر می توانید به یک دندانپزشک ماهر مراجعه نمایید تا مشکلات آن بررسی و رفع شود . انتخاب دندانپزشک خوب اولین

قدم شما در جراحی زیبایی لثه به شمار می آید .

دندانپزشک خوب در غرب تهران

لمینت دندان 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =